ייעוץ משפטי משרד עורכי הדין "מרקמן את טומשין"

בית ייעוץ משפטי ייעוץ משפטי משרד עורכי הדין "מרקמן את טומשין"

 ארגון הקבלנים והבונים באר שבע והנגב יצר שיתוף פעולה לשנת 2019 עם משרד עורכי הדין "מרקמן את טומשין",

בשל כך, אנו מציעים לקבלנים ולבני משפחותיהם לקבל ייעוץ משפטי ראשוני ללא עלות, מדי חודש נפרסם תחום עיסוק אחר של משרד עו"ד "מרקמן את טומשין", כולל דוגמאות ומקרים שקרו בעבר ומהם ניתן ללמוד.

מוזמנים לעיין בכתבה הבאה:

ייעוץ משפטי משרד עורכי הדין "מרקמן את טומשין"

קבלנים ומעסיקים יקרים ,

הנדון: בחינת זכאות לקבלת תגמולים כספיים עקב מצבים רפואיים –לקבלנים ובני משפחותיהם

 כחלק מפעילותנו למען הקבלנים, למדנו כי ייתכן שיש תגמולים וזכויות מהמוסד לביטוח לאומי, ממשרד הביטחון, מחברות הביטוח, מרשויות המס או מגופים אחרים שהנכם זכאים להם, אבל אינכם מקבלים אותם , מחוסר ידיעה על זכאותכם ע"פ החוק או התקנות.

ישנה אפשרות להכיר בבעיות רפואיות ומחלות שונות כמחלות מקצוע גם אם לא היה אירוע תאונתי (ירידה בשמיעה, מחלת ריאה, גב, צוואר, ברכיים, ירידה בתחושה בכפות ידיים, נגעים בעור עקב חשיפה לשמש, מחלות סרטן, פסוריאזיס, ועוד) עובד /גמלאי שסובל ממגוון של בעיות רפואיות, עשוי להיות זכאי עקב כך לפטור מלא או חלקי מתשלום מס הכנסה. עובד/גמלאי שלקה במחלה עשוי במקרים מסוימים להיות מוכר כנפגע עבודה (ע"י ביטוח לאומי או קצין תגמולים) דהיינו, כסובל ממחלה שנגרמה עקב העבודה, ולקבל מענק חד פעמי או קצבאות חודשיות, במקביל להמשך קבלת שכרו כרגיל. עובד/גמלאי  שהוכר בעבר על פגיעה בעבודה- יוכל לקבל מענק או תגמול חודשי בגין החמרת מצבו עם השנים.

בשל כך, אנו מציעים לקבלנים ולבני משפחותיהם ליהנות מהאפשרות לקבל ייעוץ משפטי ממשרד עורכי הדין "מרקמן את טומשין" ללא עלות, ובין היתר לבדוק האם מגיעים לכם תגמולים או זכויות מהמוסדות השונים.

לשם כך בחרנו לקבל שרות מהמשרד שהתמקצע בנושא, כתב את הספרות בתחום ומטפל בעובדים ובגמלאים בארגונים ובמוסדות הגדולים במשק, וביניהם: עובדי וגמלאי חברת חשמל, עובדי וגמלאי התעשייה האווירית, רפאל, לוחמי האש, עובדי וגמלאי בזק, אגד, רשות שדות התעופה ועוד. במשרד 45 עורכי דין, ולו סניפים בבאר שבע, אשדוד, רחובות ופתח תקווה, ושלוחות באילת, ירושלים, עפולה, נתניה, חיפה וצפת.

עוד סוכם כי הקבלנים והמעסיקים ובני משפחתם שיבקשו לפתוח תיק לטיפול בעניינם, לא ישלמו כל תשלום מראש ושכר הטרחה יהיה רק באחוזים מהתגמולים להם יהיו זכאים.

ככל שלא יזכו לתגמול כספי – לא יידרשו לשלם דבר.

לנוחיותכם, מצ"ב טופס למימוש זכויות, אותו יוכל כל קבלן או מעסיק ובן משפחתו למלא ולשלוח שירות למשרד עוה"ד לשם בדיקה ראשונית של זכויותיו עקב בעיותיו הרפואיות. ניתן למלא את הטופס ולשלוח, בפקס: 08-9393128, או לכתובת המייל: 123@mt-law.co.il   ומשרד עורכי הדין יחזור אליכם בהקדם.

לבירורים ניתן לפנות לטלפון שמספרו: 08-9393100.                          

                                                                                          

בברכת בריאות ואריכות ימים,

מרקמן את טומשין - משרד עו"ד

 

למילוי טופס בריאות בדיקת זכאות לקבלת תגמולים לחץ כאן