"המועדון"- יום עיון בנושא העסקת עובדים ויחסי עבודה

בית חדשות ועדכונים חדשות, תקנות ועדכונים בענף הבניה "המועדון"- יום עיון בנושא העסקת עובדים ויחסי עבודה

"המועדון" של ארגון הקבלנים והבונים באר-שבע והנגב אירח כ-80 קבלנים, מנהלי שכר ומנהלי כ"א אשר באו לשמוע על... 

יום העיון נפתח בדברי ברכה של יו"ר הארגון אלי אביסרור.אביסרור בירך על מספר המשתתפים הגדול והבטיח להמשיך ולקיים כנסים מקצועיים נוספים שיענו על צרכי הקבלנים. כמו כן הדגיש את חשיבות השימוש בוועדה הפריטטית כגישור לפני הליכים משפטיים. מנהל מחוז הדרום של משרד התעסוקה דוד קלדרון הציג נתונים על גיוס עובדים ישראלים, ופירט את הדרכים לקבלת מימון לגיוס והכשרת עובדים.

ענת טויטו מנהלת מת"ש ברשות האוכלוסין הסבירה על דרכי הדיווח של שכר העובדים הפלסטינאים וענתה לשאלות רבות עקב תביעות רבות הקיימות כנגד מעסיקים.


הדובר הבא היה עו"ד אופיר צוברי ממשרד מרקמן את טומשין, משרד עורכי דין. הרצאתו על זכויות עובדים ומעסיקים לקבלת החזרים מהביטוח הלאומי וממס הכנסה זכתה להקשבה רבה וניתנו דוגמאות רבות מתקדימים משפטיים.

סגרה את יום העיון רויטל שבירו בעלים ומנכ"לית של מכללת שבירו באר שבע שהציגה את הקורסים המתנהלים במכללה בשיתוף ארגון הקבלנים, את הקורס החדש "בונים ישראלים" המיועד להכשיר אנשים ללא כל נסיון להיות מנהלי עבודה בענפי הבניה, במימון גבוה של הקרן לעידוד ופיתוח ענף הבנייה בישראל | Hakeren ומשרד האוצר.


לאור בקשות המשתתפים סוכם על מפגש נוסף שייערך בקרוב עם ענת טויטו, ובו יועמקו נושאים נוספים אשר לא היה זמן לעסוק בהם במפגש זה.
את יום העיון הנחה מנכ"ל הארגון צביקה ליבנה.

לצפייה בתמונות לחץ כאן

אנו מצרפים את המצגות אשר הוצגו במהלך היום על ידי המרצים: