זרקור על נותן חסות- לדיקו

בית זרקור על נותן חסות זרקור על נותן חסות- לדיקו

לדיקו- כלי עבודה משווקת מגוון רחב של כלי עבודה אמינים, איכותיים ומקצועיים בתחומים: כלי עבודה חשמליים ונטענים, אביזרים משלימים, פתרונות עיגון וכלי גינון. השימוש בחדשנות וטכנולוגיה מתקדמת מאפשר להשיג את רמת ביצועים הגבוהה תוך מענה מושלם לצרכי הלקוח.

קבוצת לדיקו, נציגתו של קונצרן Bosch בישראל משנת 1965, פועלת במספר תחומים עיקריים: רכב, מוסכים לרכב, תעשיה, תשתיות אבטחה, בטיחות ואנרגיה.
כחברה מובילה בתחומי עיסוקיה לדיקו מספקת מוצרים ושירותים הן למגזר העסקי והן למגזר הפרטי. בנוסף לקונצרן Bosch לדיקו מייצגת בישראל חברות בינלאומיות מרכזיות אשר קו מוצריהן משלים את קו המוצרים של Bosch.

זרקור על נותן חסות- לדיקו

כלי חזק – סוללה חכמה
הכלים הנטענים של בוש BOSCH

כל בעל מקצוע יודע כמה חשוב לבחור נכון את כלי העבודה וכעת הבחירה הופכת לקלה הרבה יותר: קבלו את נבחרת כלי העבודה הנטענים של BOSCH  - בדיוק מה שאתם צריכים באתר הבנייה, בשטח ובפרויקטים.

כלי העבודה הנטענים של בוש הם הפתרון המצוין עבור בעלי המקצוע, הקבלנים ומנהלי העבודה באתר הבנייה ובפרויקט. מדוע? כי בזכות הטכנולוגיה שבכלי העבודה של BOSCH זמן העבודה מתקצר משמעותית, הכלים נוחים מאוד לעבודה ומותאמים לאחיזת היד של העובד וכמובן אין צורך בחיבור לחשמל או לגנרטור. מעל לכל נמצאות הסוללות החכמות של הכלים המאפשרות עבודה בעוצמה גבוהה ומידית ומייצרות פתרון מושלם.

הנה ארבע סיבות שבזכותם כלי העבודה נטענים של BOSCH הם הפתרון הטוב ביותר עבורכם:

1.בטיחות
חברת בוש משקיעה מדי שנה בפיתוח אמצעים בטיחותיים לכלי העבודה מתוך מטרה לשמור על המשתמשים בכלים. אחד הפיתוחים המעניינים הוא מנגנון הגנת התחלה מחודשת. אתם ודאי מכירים את הרגע שבו הסוללה נגמרת ומיד מחליפים לסוללה חדשה וטעונה מבלי לכבות את המפסק. בדיוק ברגע הזה המנגנון מתחיל לפעול כאשר הוא לא מאפשר לכלי לחזור לעבודה אלא בהדלקה חדשה, ובכך מונע פגיעה בעובד.

אלמנט בטיחותי נוסף נמצא במשחזות ובדגמי המסורים העגולים החדשים הוא הגנת נפילה – כאשר הכלי נופל במהלך העבודה, החיישן מזהה את הנפילה ועוצר באופן מיידי את פעילות הכלי ובכך שומר על העובד ועל הסובבים אותו. יתרון בטיחותי חשוב לא פחות נמצא בפטישונים: כאשר אתם קודחים באמצעות הפטישון ונתקעים בחומר קשה, הפטישון לא מסתובב סביב המקדח ועל ידי כך נמנעת פגיעה בעובד.

 

2. טכנולוגיה המתקדמת
המנועים של הכלים החדשים הם ללא פחמים, כלומר אלקטרו מגנטיים. הם נחשבים לאיכותיים ועוצמתיים באופן משמעותי. הטכנולוגיה שנמצאת במנוע לא מאפשרת לכלי לעבוד במידה והמנוע מתחמם. ברגע שהחיישן מזהה שהעבודה יכולה לפגוע במנוע עקב החום הרב הוא עוצר את העבודה ובזכות כך המנוע מאריך חיים ולא ניזוק.

בנוסף הכלים הנטענים החדשים של בוש כוללים חיישנים מיוחדים המחוברים לאפליקציה של בוש הניתנת להורדה לכל סמארטפון ומאפשרים למשתמש שליטה על הכלי: התנעה רכה, מצב הסוללה ועוד.

3. הסוללות החכמות
הסוללות של בוש נחשבות לאמינות עם אורך חיים גדול באופן משמעותי בהשוואה לאחרות. לאחרונה השיקה בוש את ליין הסוללות החדש ביותר - פרו קור (PROCORE):
סוללת 4 אמפר מייצרת אנרגיה שוות ערך ל- 700-800 וואט.

סוללת 8 אמפר מייצרת אנרגיה שוות ערך ל- 1,000-1,400 וואט

סוללת 12 אמפר מייצרת אנרגיה שוות ערך ל-1,500 עד 1,700 וואט.

 

הסוללות החכמות כוללת הגנה מפריקה עמוקה ובכך מאריך את אורך החיים. לסוללות מנגנון קירור הנקרא COOL PACK המאפשר קירור פנימי של הסוללה. לצד כל אלה הסוללות של בוש נחשבות לקלות ונוחות לעבודה עם הכלי.

הטבה ייחודית לקבלנים – 30% הנחה ברכישת עוגנים לבנייה
שלחו מייל או חייגו
Guyt@ledico.com / 0508500629

4. נוחות עבודה
אחד הנושאים החשובים ביותר לבעלי מקצוע הוא זמן העבודה והאחיזה של הכלי. כפי שכבר ציינו לבוש יש את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בכלים ואת הסוללות החכמות ובכך זמן העבודה מתארך באופן משמעותי בהשוואה לחברות אחרות. היכולת של כלי העבודה של בוש לעבוד ברצף ולאורך זמן משפרת את התפוקה וההספקים של העובדים לצד נוחות העבודה עם הכלים.
חברת בוש משקיעה רבות בפיתוחים טכנולוגיים לצד חשיבה על בעלי המקצוע ולכן כלי העבודה שלנו הם המתקדמים ביותר, העוצמתיים ביותר בנויים בצורה המתאימה לכף היד ולאחיזה, עם משקל נמוך – וכל אלה מאפשרים עבודה מקצועית, מהירה ונוחה.

חברת LEDICO משווקת בישראל את מוצריה של חברת FISCHER מגרמניה – יצרנית עולמית מובילה בתחום העיגון – ברגים, דיבלים ודבקים תוצרת גרמניה, בעלי תו תקן מחמיר ביותר, מתאימים לכל צורך באתר!

נשמח להגיע עד אליכם  להתאמה והדגמה – זמינים גם לייעוץ טכני: אנטולי – 0508500652

בקרו באתר אינטרנט לרשימת הכלים והמפרטים – https://www.ledico.com/sectors/power-tools/professional-power-tools/