זרקור על נותן חסות - לדיקו - מגוון פתרונות חכמים לענף הבנייה

בית זרקור על נותן חסות זרקור על נותן חסות - לדיקו - מגוון פתרונות חכמים לענף הבנייה

משנת 1965 חברת לדיקו מהווה עבור השוק הישראלי פתרון מקיף של מוצרים לתחום הבניה, התשתיות, האנרגיה וביטחון. לדיקו מייצגת כבר 55 שנה את חברת BOSCH, לצד כ-30 חברות בינלאומיות מובילות המשלימות את סל הפתרונות של החברה עבור חברות בנייה, יזמים, אדריכלים, קבלנים ועוד.

זרקור על נותן חסות - לדיקו - מגוון פתרונות חכמים לענף הבנייה

ענף הבנייה והתשתיות

כלי העבודה של BOSCH  הם ציוד חובה בכל פרויקט בנייה, אתר עבודה או מפעל. מגוון כלי העבודה הנטענים של BOSCH מהווה פתרון מושלם עבור צרכי הבנייה המשתנים. לצד עוצמה ואיכות הכלים ניתן למצוא סוללות חכמות המאפשרות עבודה רציפה לאורך זמן, כמו גם מכשירי מדידה מתקדמים הכוללים חיבור לאפליקציה ייעודית לטלפון החכם ושליטה מלאה בנתונים.

סל הפתרונות לתחום הבנייה התרחב עוד יותר בשנים האחרונות עם צירוף חברת פרימיום ציוד לבנייה לקבוצת לדיקו, וכולל גנרטורים מתוצרת חברת FORD, ויברטורים, מערבלי בטון, מהדקי אדמה, מדחסים ועוד של היצרנים המובילים בעולם. ללדיקו מעבדת שירות לתיקון כלי העבודה חשמליים המוסמכת על ידי חברת BOSCH ומעבדה לתיקון ציוד תשתיות  אמנת השירות של לדיקו -תיקון תוך 24 שעות מאישור הלקוח.

פתרונות בתחום המעליות

אחד המרכיבים החשובים בתחום הבנייה הוא החיסכון בעלויות בזמן הבנייה לצד חיסכון בזמן. גם כאן מציבה לדיקו, באמצעות חברת לדיקו ליפט פתרון עם מעליות מתוצרת קונצרן יונדאי העולמי. המעליות המתקדמות ביותר מבחינה טכנולוגיות מציבות רף מהירות חדש של 10 מטר לשנייה ונמצאת בחוד החנית של הפרויקטים הייחודיים בישראל: מגדל YBOX בבת-ים הכולל 50 קומות, מגדל קומברס ברעננה, השכונות החדשות בעתלית, מרכזים מסחריים ועוד.

ללדיקו ליפט מערך הטכני והנדסי הכולל צוות ותיק ומנוסה של מהנדסים וטכנאים המתכננים ומעצבים את המוצר הסופי בהתאם לדרישות האדריכל, תוך הקפדה על היבטים בטיחותיים ברמת גימור גבוהה, לצד איכות המעליות מבטיחה נסיעה חלקה ושקטה.

עולם הבטיחות וביטחון

לדיקו מערכות בטיחות וביטחון מספקת מגוון רחב של פתרונות בתחום האש והכריזה. גלאי האש ועשן השטוחים מתוצרת BOSCH נחשבים לחדשניים ביותר בתחום המהווים פתרון אדריכלי לצד התקנה קלה ופשוטה. פתרון נוסף הוא מערכות בקרת הכניסה של BOSCH המותקנות בפרויקטים מובילים בישראל ובעולם בתחום המרכזים הלוגיסטיים, מרכזים מסחריים, מלונאות, מרכזי תרבות ועוד.

תחום הביטחון בלדיקו מייצג אף הוא את BOSCH העולמית עם מערך מצלמות חכמות המתבססות על אנליטיקה מובנית בתוך המצלמה. האנליטיקה יודעת לאתר, לגלות ולהתריע על פי סט חוקים אותם מגדיר הלקוח. המצלמות החכמות מאפשרות תגובה מהירה לכל אירוע לצד ירידה משמעותית בהתרעות השווא.

אנרגיה מתחדשת 

מדינת ישראל שטופת השמש מהווה פוטנציאל רחב היקף בתחום האנרגיה המתחדשת. חטיבת האנרגיה, לדיקו גרין אנרג'י, מייצגת את חברת SMA הגרמנית, המובילה עולמית בתחום הממירים.
חברת SMA מציעה מגוון רחב של ממירים בגדלים שונים המאפשרים ללקוחותיה לייצר אנרגיה סולארית שתוביל לעצמאות אנרגטית ומתאימה למפעלים, גגות של שטחי מסחר, מרכזים לוגיסטיים ועוד.

תחום נוסף הזוכה לביקוש רב בשנים האחרונות הוא תחום הקיטור לתעשייה והחימום מים. לחברת BOSCH פתרונות רבים הכוללים: החל בדוודים וחדרי אנרגיה למפעלים  ועד תנורי הסקה, משאבות חום, מחממי מים מידיים וחימום תת רצפתי למוסדות מלונות ולבתים. היתרונות הבולטים בפתרונות החימום של BOSCH: חיסכון משמעותי בעלויות הגז והחשמל, קביעת טמפרטורה שונה בכל חלל, חימום גם בתנאי מזג אוויר קשים וטכנולוגיה בטיחותית וידידותית לסביבה.

 

צור קשר:

לדיקו -מגוון פתרונות חכמים לענף הבנייה

טלפון: 03-9630000

אתר: https://www.ledico.com/

דף פייסבוק: https://www.facebook.com/BoschPTIL/