זרקור על נותן חסות- נשר

בית זרקור על נותן חסות זרקור על נותן חסות- נשר

נשר מפעלי מלט ישראליים היא יצרנית המלט המובילה בישראל, והיא אבן יסוד בהתפתחות ענף הבנייה והתשתית בישראל. החברה מספקת את רוב תצרוכת המלט בשוק הישראלי, וכן לרשות הפלסטינית ביהודה ושומרון.

נשר נוסדה ב-1925 ומימשה את חזונו של בנימין זאב הרצל, שכתב בספרו "אלטנוילד" כי "תכנון בנייתה של מדינה לעם היהודי חייב להביא בחשבון גם את ייסודו של מפעל מלט עברי". מאז הפכה החברה לכוח מוביל בתעשייה הישראלית, וסיפור התפתחותה שזור בהיסטוריה של מדינת ישראל ובהקמתה.

זרקור על נותן חסות- נשר

נשר – עושים היסטוריה, בונים עתיד

 

המפעל הראשי של נשר ממוקם ברמלה, והוא נמנה עם מפעלי המלט הגדולים בעולם הן מבחינת היקפי ייצור והן מבחינת שימוש בטכנולוגיות ייצור מתקדמות. לחברה מפעל נוסף בעיר נשר, שהיה המפעל הראשון שלה ועל שמו קרויה העיר.

מבנה בעלות
נשר פועלת תחת חברת האם משאב, שנמצאת בבעלותה המלאה (100%) של כלל תעשיות מקבוצת אקסס (ACCESS INDUSTRIES). אקסס היא חברת אחזקת מהמובילות בעולם שנוסדה ב-1986, ופועלת בתחומי התעשייה, התקשורת והנדל"ן.

תעשייה ישראלית
נשר שמה דגש על קידום התעשייה הישראלית כבר מיום הקמתה. ריכוזו של מערך הייצור בישראל וייעודו של מרבית הייצור לצריכה מקומית הופכים את נשר לבעלת השפעה ניכרת על שימור, על ייצור ועל צריכה כחול־לבן בישראל.

אחריות תאגידית
נשר רואה את עצמה כמי שאחראית ליסודות של כלל התשתיות, הבניינים והמבנים בישראל וכחלק מתעשייה אסטרטגית וחיונית למדינת ישראל. לאור זאת, החברה מחויבת לפעול בשקיפות, בהגינות ובהוגנות, תוך ניהול דיאלוג מתמיד עם כלל בעלי העניין הרלוונטיים בה.
פועל יוצא של מדיניות זו הוא הקפדה יתרה על איכות הסביבה, כשלאורך השנים זכתה החברה בשורה ארוכה של פרסים ושל תקנים יוקרתיים, בהם פרס האו"ם. בתהליכי הייצור שלה עושה נשר שימוש נרחב בחומרי גלם ודלקים אלטרנטיביים, ובכך מקטינה את השימוש במשאבי טבע

עם הפנים ללקוח
נשר דוגלת בשירות מקצועי, חם ויעיל ללקוחותיה ופועלת כל העת להתאמת אופן פעילותה לצורכי הלקוחות. מוקד שירות הלקוחות של החברה פועל 24 שעות ביממה במטרה להבטיח מענה מיידי ואיכותי ואספקת מלט רציפה. לצד מוקד השירות פועלת המחלקה לסיוע תהליכי – מחלקה מיוחדת הפועלת לפתרון בעיות בלתי צפויות של לקוחות והמסייעת בכל העניינים הקשורים לבנייה. כל זאת מתוך מחויבות עמוקה ללקוחות וראייתם כשותפים לדרך.

בטיחות
המחויבות והדאגה לבטיחות העובדים הן חלק מערכיה של החברה, החל מהעובד בשטח ועד ההנהלה הבכירה. נשר פיתחה סדרת הוראות בטיחות מקיפה למניעת פגיעה בחיי אדם, יצרה סביבת עבודה בטוחה ועורכת בקרה מתמדת בכל מפעליה.

חזון נשר

נשר תעניק למדינת ישראל יתרון אסטרטגי, הודות ליכולתה לאפשר יציבות, רציפות וזמינות של משאב החיוני לקיומה;

 תספק ללקוחותיה את המוצרים המתקדמים והאיכותיים ביותר עבור בניין הארץ, הנתמכים במומחיות ובשירות ללא פשרות;

 תהיה גורם מוביל בתעשיית המיחזור בישראל, ותקדם כלכלה מעגלית המחברת בין תעשייה, סביבה וקהילה;

 ותוביל את תעשיית המלט המקומית בזכות חדשנותה הטכנולוגית, אנשיה המסורים, ומחויבותה לקידום התעשייה הישראלית.

ערכי החברה
✔️הלקוח במרכז
✔️מצוינות
✔️הוגנות ושקיפות
✔️מחויבות לסביבה ולקהילה
✔️יוזמה ואחריות אישית
✔️בטיחות

חברת נשר פועלת בשני אתרים מרכזיים – חיפה ורמלה – העובדים יחדיו בסינרגיה ואחראים לייצור של למעלה כ־6 מיליון טונות של מלט בשנה. מפעלי החברה נמצאים בחזית הטכנולוגיה של תעשיית המלט העולמית, ופעילותם נעשית תוך שילוב הקהילה המקומית כחלק ממדיניות האחריות התאגידית של החברה.

צור קשר

טלפון: 073-2911600

מייל: mamiel@nesher.co.il

אתר: https://www.nesher.co.il/