זרקור על נותני חסות - מזרחי טפחות

בית זרקור על נותן חסות זרקור על נותני חסות - מזרחי טפחות
03.07.2018

מזרחי-טפחות הינה קבוצה בנקאית שהוקמה בשנת 1923 ופועלת בארץ ומחוצה לה.
מזרחי טפחות עוסק בפעילות בנקאית מסחרית, עסקית וקמעונאית, ובפעילות משכנתאות בישראל, באמצעות כ- 160 סניפים בפריסה כלל ארצית.

זרקור על נותני חסות - מזרחי טפחות

פעילות הלקוחות העסקיים נתמכת על ידי מוקדים עסקיים ועל ידי יחידות מטה מקצועיות.
פעילותו הבנקאית של הבנק בחוץ לארץ מתבצעת באמצעות חברות בנות, סניפים ונציגויות.

האסטרטגיה השירותית של מזרחי-טפחות מבוססת על בנקאות אישית, בה לכל לקוח בנקאי אישי, הזמין לו ונגיש לו במגוון ערוצים. במסגרת זו השיק מזרחי-טפחות את הבנקאות ההיברידית. הבנקאות ההיברידית משלבת את העוצמות של בנקאות אישית עם מערכות טכנולוגיות מתקדמות, ומאפשרת לכל לקוח להגיע לבנקאי שלו במגוון ערוצי תקשורת- טלפון ישיר, מייל ומסרון, במשך 12 שעות ביום.
כל בנקאי אישי מלווה בצוות קבוע ורחב, שעובד איתו באופן שוטף ומאפשר לו להעניק שירות מיטבי. כאשר הבנקאי האישי אינו זמין, חבריו בצוות הסניף יענו במקומו ויוכלו לספק את השירות המבוקש, או במידת הצורך לוודא שהבנקאי האישי יחזור ללקוח בהקדם האפשרי.

ייעוץ משכנתאות הוא מוצר הדגל של מזרחי טפחות
המומחים של טפחות – מספר 1 במשכנתאות. מומחיות בתחום המשכנתאות באה לידי ביטוי ביכולת התאמת המשכנתא לצרכים הידועים והעתידיים של הלקוח, בבניית מסלול הלוואה עם החזר חודשי המתאים ליכולות האישיות שלו, ובטיפול מקצועי ומהיר המבטיח קבלת משכנתא בזמן אמת וללא סחבת.
בנוסף, מוצעות בטפחות הלוואות לשיפוצים, הלוואות לכל מטרה, וכרטיס אשראי טפחות – המאפשר הלוואה נוספת, בפריסת תשלומים נוחה ובריבית נמוכה במיוחד

מזרחי טפחות מציע חשבונות ייחודיים לשכירים– חשבון פריורטי וחשבון מנהלים
חשבונות המעניקים שורת הטבות בנקאיות – כמו כרטיס אשראי פלטינום, ריבית על הפלוס, שירות צ'ק אפ פיננסי – ושירותי לה קונסיירג' – שירותי VIP  לטיפול בשירותים ובמטלות שונות בנושאים אישיים– כמו שירותי טרום טיסה, שירותים עד הבית ושירותי VIP  לרכב. 

למזרחי טפחות כרטיס אשראי ייעודי המעניק ללקוחות גם הטבות משתלמות בתחום הבנקאי, וגם הטבות חוץ בנקאיות, אותם ניתן לקבל במעמד הקניה ובהזמנות ייעודיות.

במזרחי טפחות  מרכז ההשקעות ייחודי, כי עולם ההשקעות הוא דינאמי ומורכב, ומחייב התמחות ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר. במרכז ההשקעות פועלים מקצוענים שעונים ללקוחות על כל צרכיהם בנושא ההשקעות. את השירות ניתן לקבל אצל היועצים בסניפים, או במרכז ההשקעות הייעודי, שפעיל כל יום עד חצות.

מזרחי-טפחות  מפעיל  את "מזרחי-טפחות בקהילה", תוכנית חברתית המתמקדת בקידומם ובטיפוחם של ילדים ובני נוער בחסך, תוך עידוד עובדים ומנהלים להיות שותפים מלאים בתהליך. עם פעילויותיו הנוספות של מזרחי-טפחות בקהילה נמנים "מדריך ערך מוסף" המכיל מידע מפורט על מוצרים המיוצרים בידי אוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים.

נפגשים במזרחי טפחות
אנו במזרחי - טפחות יודעים כמה חשוב להרגיש בבית בכל מקום שבו אנו נמצאים, ולכן מאמינים שהסניפים שלנו הם חלק בלתי נפרד מהשכונה והשכונה מהווה חלק בלתי נפרד מהסניף. הצטרפו אלינו לפעילויות מהנות, הרצאות מעשירות וחוויות שכונתיות - והכל בסניף השכונתי שלכם. בכל חודש תיערך פעילות חדשה בסניפים בנושאים מגוונים, מלמדים ומהנים. הפעילויות וההרצאות פתוחות לקהל הרחב ללא עלות ובהרשמה מראש. בין השאר יגיעו להרצות מיכל דליות, קרנית גולדווסר, פרופ' יורם יובל, סנדרה רינגלר, אריק זאבי, ענת הראל ועוד.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל אחד מסניפי מזרחי טפחות.

פרטי התקשרות:
כתובת: קרן היסוד 31, מרכז עסקים באר שבע

טלפון - 076-8040260 (שלוחה 6)

טלפון נוסף: 8860*

לאתר הבנק לחץ כאן