זרקור על נותני חסות - נשר

בית זרקור על נותן חסות זרקור על נותני חסות - נשר
03.07.2018

נשר מפעלי מלט ישראליים היא יצרנית המלט המובילה בישראל, והיא אבן יסוד בהתפתחות ענף הבנייה והתשתית בישראל. החברה מספקת את רוב תצרוכת המלט בשוק הישראלי, וכן לרשות הפלסטינית ביהודה ושומרון.

נשר נוסדה ב-1925 ומימשה את חזונו של בנימין זאב הרצל, שכתב בספרו "אלטנוילד" כי "תכנון בנייתה של מדינה לעם היהודי חייב להביא בחשבון גם את ייסודו של מפעל מלט עברי". מאז הפכה החברה לכוח מוביל בתעשייה הישראלית, וסיפור התפתחותה שזור בהיסטוריה של מדינת ישראל ובהקמתה.

 

זרקור על נותני חסות - נשר

תעשייה ישראלית

נשר שמה דגש על קידום התעשייה הישראלית כבר מיום הקמתה. ריכוזו של מערך הייצור בישראל וייעודו של מרבית הייצור לצריכה מקומית הופכים את נשר לבעלת השפעה ניכרת על שימור, על ייצור ועל צריכה כחול־לבן בישראל.המפעל הראשי של נשר ממוקם ברמלה, והוא נמנה עם מפעלי המלט הגדולים בעולם הן מבחינת היקפי ייצור והן מבחינת שימוש בטכנולוגיות ייצור מתקדמות. לחברה מפעל נוסף בעיר נשר, שהיה המפעל הראשון שלה ועל שמו קרויה העיר.

אחריות תאגידית
נשר רואה את עצמה כמי שאחראית ליסודות של כלל התשתיות, הבניינים והמבנים בישראל וכחלק מתעשייה אסטרטגית וחיונית למדינת ישראל. לאור זאת, החברה מחויבת לפעול בשקיפות, בהגינות ובהוגנות, תוך ניהול דיאלוג מתמיד עם כלל בעלי העניין הרלוונטיים בה.
פועל יוצא של מדיניות זו הוא הקפדה יתרה על איכות הסביבה, כשלאורך השנים זכתה החברה בשורה ארוכה של פרסים ושל תקנים יוקרתיים, בהם פרס האו"ם. בתהליכי הייצור שלה עושה נשר שימוש נרחב בחומרי גלם ודלקים אלטרנטיביים, ובכך מקטינה את השימוש במשאבי טבע

עם הפנים ללקוח
נשר דוגלת בשירות מקצועי, חם ויעיל ללקוחותיה ופועלת כל העת להתאמת אופן פעילותה לצורכי הלקוחות. מוקד שירות הלקוחות של החברה פועל 24 שעות ביממה במטרה להבטיח מענה מיידי ואיכותי ואספקת מלט רציפה. לצד מוקד השירות פועלת המחלקה לסיוע תהליכי – מחלקה מיוחדת הפועלת לפתרון בעיות בלתי צפויות של לקוחות והמסייעת בכל העניינים הקשורים לבנייה. כל זאת מתוך מחויבות עמוקה ללקוחות וראייתם כשותפים לדרך.

בטיחות
המחויבות והדאגה לבטיחות העובדים הן חלק מערכיה של החברה, החל מהעובד בשטח ועד ההנהלה הבכירה. נשר פיתחה סדרת הוראות בטיחות מקיפה למניעת פגיעה בחיי אדם, יצרה סביבת עבודה בטוחה ועורכת בקרה מתמדת בכל מפעליה.

"כבר 92 שנה שנשר פירושו איכות. נשר זה אומר שירות, נשר זו אחריות ומעל הכל - נשר זה חיוך.
כבר 92 שנה שלקוחות החברה נהנים מאספקת מלט זמינה ורציפה, מצמנט איכותי (בהתאם לתווי התקן הישראלי והאירופאי) ומשירות יעיל, אישי וחם, כולל מוקד תמיכה וסיוע טכני, מרכז הזמנות פעיל 24 שעות ביממה, ובקרה מתמדת לבחינת שביעות רצון."

מירו אמיאל- סמנכ"ל חטיבת המכירות של נשר: "לפני שנה חגגנו את שנת התשעים להקמת נשר ואנו לא פוסקים להתחדש ולהשתפר. בעידן של שוק תחרותי, עם רגולציה וצרכים גוברים והולכים של עולם חדש, אנו שמים דגש על צרכי הלקוחות, על לימוד המגמות המתפתחות ושוקדים על מציאת פתרונות שירותיים ומוצריים, שיתאימו לצרכיהם".
אנחנו כאן לשירותכם, עם אוזן קשובה, כדי שתוכלו להמשיך וליהנות מצמנט איכותי ומשירות אישי, מתחשב, נעים ויעיל.

לעוד הרבה שנים קדימה.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל נושא ועניין, אני וצוות חטיבת המכירות:

בטל:  073-2911614/5

לאתר החברה לחץ כאן