זרקור על נותני חסות - JEEP

בית זרקור על נותן חסות זרקור על נותני חסות - JEEP
09.07.2018

המותג Jeep® הוא אייקון מוכר בכל העולם. שמו מזוהה יותר מכל עם חופש, יכולות גבוהות והרפתקנות. כל רכב של Jeep נושא עמו סיפור ייחודי, המשתלב במורשת עשירה שהולכת אחורה עד לימיו של ה-Willys MA.

זרקור על נותני חסות - JEEP

פרופיל החברה:

שנות ה-40′

נולד בלהט שדה הקרב; ה-Jeep 4×4 שמגיע לכל מקום ועושה הכל -Go-Anywhere, Do-Anything®, היה הגיבור האמיתי שלאלפי חיילי בעלות הברית שנלחמו בכל רחבי העולם.רכבי ה-Jeep האזרחיים שנסעו בשנות ה-40 לצד אחיהם הצבאיים, מיצבו את Jeep כמותג המוביל של טכנולוגית ה-4×4 ללא עוררין.

שנות ה-50′

שנות ה-50 סימנו את עליתם של רכבי העבודה לצד פיתוחים הנדסיים. חובבי הטבע והטיולים עזרו להקים את פעילות מועדוני הטיולים Jeep® Jamborees, ולקחו את מכונת החופש המקורית אל מחוזות חדשים בזכות 7 דגמים ייחודיים.

שנות ה-60′

Jeep® Wagoneer® החדש מציג לראשונה חדשנות ועידון שלא נראו כמותם בימים בהם יוקרה והתאמה אישית שלטו אז באופנה. קו המוצרים של המותג Jeep גדל להיצע של 14 דגמים לשימושים מגוונים – עבודה, פאן, פנאי, וכלי רכב יוקרתיים שהציעו יכולות גבוהות.

שנות ה-70′

המותג Jeep® המשיך להוביל את סגמנט ה-4×4 בשנות ה-70 עם הצגתה של מערכת ההנעה הכפולה הקבועה הראשונה מסוגה. ה-Cherokeeהספורטיבי בגרסת 2 הדלתות (SJ) קטף את כל פרסי “רכב השנה” בקטגוריית ה-4 WD. 6 דגמים סייעו להעלות את רף המכירות לשיא של כל הזמנים.

שנות ה-80′

הדגם החדש של ה-Jeep® Cherokee(XJ) מוצג ומסייע למותג להחיות מחדש את סגמנט ה-4×4.ה-XJ מציג פיתוחים וטכנולוגיות חדשות שנראות לראשונה בתחום הרכב: ה-SUV4 דלתות הקומפקטי הראשון, מבנה של מרכב אחוד – לראשונה ברכב שטח, מערכת הנעה כפולה קבועה הראשונה שמציעה מעבר בין מצבי הנעה תוך כדי תנועה.

שנות ה-90′

דגם ה-Jeep® Grand Cherokee (ZJ) החדש שהוצג ב-1993, קבע נקודת ציון חדשה בתעשייה הודות לאיזון ייחודי בין יכולות גבוהות – בכביש ובשטח. ה-Wrangler (TJ) רב היכולות הוצג בשנת 1997 עם מערך מתלים חדש.

בשנת 1999, הוכתר ה- Grand Cherokee (WJ)החדש כ-SUV בעל היכולות הטובות ביותר אי-פעם.

שנות ה-2000′

דגם ה-Jeep® Wrangler Rubicon הקיצוני שהוצג בשנת 2003 היה לרכב בעל היכולות הגבוהות ביותר שיוצר אי-פעם על ידי המותג Jeep. לצדו הוצג Wrangler חדש בגרסת 4 דלתות שקיבל את הכינוי “Unlimited” וסחף בסערה את התעשייה.

דגמי ה-Compassוה-Patriot היו הראשונים להשתלב בסגמנט רכבי ה-cross-utility הקומפקטיים.

Grand Cherokee 2011 זכה לעיצוב חדש לחלוטין ולחידושים נוספים בשנת 2013, וקצר שבחים בתחומי העיצוב ומנוע ה-ה-EcoDiesel™ החדש בנפח 3.0 ליטר.

Cherokee החדש לשנת 2014 החליף את דגם ה-Liberty, עם הבטחה לעידון חדש בקטגוריית רכבי ה-midsize.

 

לאתר החברה לחץ כאן