זרקור על נותני חסות - KONE

בית זרקור על נותן חסות זרקור על נותני חסות - KONE
09.07.2018

ישראליפטKONE, הנמנית על חברות המעליות המובילות בישראל, הינה חברה ייחודית המספקת פתרונות מלאים למחזור החיים של מבנים, בהם תכנון והתקנה ופתרונות תחזוקה וניטור, תוך חיסכון באנרגיה והקפדה על מודרניזציה, עיצוב וחדשנות, בכל רחבי הארץ.

זרקור על נותני חסות - KONE

חברת ישראליפט - KONE נלהבת לקראת אתגרים חדשים, מספקת פתרונות טכנולוגיים, איכותיים, מודרניים ואמינים וגאה להימנות על חוד החנית של התעשייה הישראלית."

בעולמות התוכן של נדל"ן וטכנולוגיה, מוכר הקונצרן הבינלאומי KONE כמודל למצוינות, שבאה לידי ביטוי במעליות איכותיות ומוצרים משלימים מודרניים התומכים באנרגיה ירוקה. בשנת 2016 הכתיר המגזין הכלכלי המוביל בעולם: Forbes את KONE בפעם השישית, ברשימת 100 החברות החדשניות בעולם.
הקונצרן, פועל בכ- 60 מדינות: באירופה, אסיה, אפריקה ואמריקה ומשרת מידי יום, למעלה מ- 1 מיליארד בני אדם, עולים ויורדים, בבנייני מגורים, במרכזי בריאות, בבתי מלון, בשדות תעופה ובמבני ציבור ומסחר אחרים.


ישראליפט – KONE  מציעה בארץ את הפיתוחים החדשניים והעדכניים ביותר מהעולם של הקונצרן KONE. ערך הבטיחות במעליות ובשאר המוצרים - הוא נר לרגלי החברה ומרכיב בסיסי בתפיסה העסקית, וכך גם חדשנות פורצת דרך, נוחות השימוש וחווית המשתמש המתבטאת ב- look & feel מוקפד ואיכותי, חסכון באנרגיה ונגישות.


ישראליפט- KONE מציעה פתרונות מלאים למחזור החיים של המבנה 
תכנון והתקנה– כל פרויקט נדל"ני מנוהל בקפידה על ידי צוותים ייעודיים ומנוסים של החברה, המבטיחים תיאום בין כל הגורמים המעורבים.
בין היתרונות הרבים של החברה הוא נושא קיצור זמן ההתקנה, המביא לחיסכון בהיקף העלויות, בזכות שיטת התקנת הפיגומים של ישראליפט - (KONE (Tirak ושיטת התקנת המעלית לשימוש הקבלן בתוך תהליך הבנייה (Jumplift).

שרות–בהתאם לערך המרכזי,שמנחה מזה למעלה מ- 110 שנים את הקונצרן KONE של הקפדה מרבית על ערך הבטיחות, ישראליפט –KONE מציעה גם בישראל מגוון רחב של פתרונות תחזוקה וניטור,המבטיחים אמינות ובטיחות, ובמקביל מצמצמים למינימום את זמן ההשבתה והעלויות. טכנאי ישראליפט -KONE המנוסים, פרוסים ברחבי ישראל מדן ועד אילת, כדי לאפשר מענה מהיר לכל תקלה. לחברה מוקד טלפוני ממוחשב, הפועל 24/7 במשך כל השנה.

מודרניזציה–לקוחות החברה נהנים מגמישות רבה בנוגע להחלטות על שדרוג המוצרים. התפיסה השירותית מעניקה לכל לקוח אוטונומיה להחליט מתי לשדרג ציוד ובאיזה אופן, על מנת להבטיח תפקוד אופטימלי של מעליות ישראליפט –KONE ושאר מוצרי החברה ולקבל החזר מרבי על ההשקעה.
 

חיסכון באנרגיה
החיבור עם קונצרן KONE  הביא למדינת ישראל מעליות, המאפשרות צמצום של עד 90% בצריכת באנרגיה, בהשוואה למעליות בטכנולוגיה ישנה, ועד 40% חסכון אנרגטי בהשוואה לדרגנועים מדגמים שונים.
 

עיצוב וחדשנות
כבל ה-Ultrarope המהפכני של KONE מאפשר למעליות העתיד לעלות לגובה של 1 ק"מ, באופן אמין ועמיד, תוך חיסכון חסר תקדים באנרגיה. הכבל המהפכני מבטל את חסרונות כבל הפלדה הרגיל, ופותח צוהר לעולם של אפשרויות חדשות בתכנון ובעיצוב גורדי שחקים.


מתוך החזון העולמי של קונצרן KONE : 
"Our job is to make the best of the world’s cities, buildings and public spaces"

שביעות רצון הלקוחות–המוטו של החברה הוא, לעבוד קשה ולהיענות תמיד באופן מלא לצרכי הלקוחות. הליווי נמשך לאורך מחזור החיים של המוצרים. העובדים המסורים והוותיקים של החברה קשובים להתפתחותיות בקרב הלקוחות ובתחום ונענים לדרישות משתנות.
חברת ישראליפט - KONE הופכת יום יום רעיונות וחלומות למציאות נעימה ומוצלחת. אנחנו שמחים על אתגרים חדשים, מספקים פתרונות טכנולוגיים, איכותיים, מודרניים ואמינים וגאים להימנות על חוד החנית של התעשייה הישראלית.

KONE פרויקטים מורכבים בעולם
קונצרן KONE מעורב בחלק ניכר מהפרויקטים הנדל"נים החשובים ויוצאי הדופן בעולם בהם: Greenland Puli Center - מגדל משרדים המתנשא לגובה 300 מטר, ולצידו קניון עצום בעיר העתיקה ג'נאן שבסין, המבנה המפורסם והייחודיBrisbane 180 שבאוסטרליה,מגדל 'השמיים' בניו זילנד הפתוח כל השנה למבקרים ומתנשא לגובה 229 מטר, אצטדיון הארנה במוסקבה, שנבנה תוך הקפדה גבוהה על הנושא העיצובי, והיערכות להפעלת המעליות בטמפרטורות שצפויות לרדת הרבה מתחת ל- 0 מעליות צלזיוס, שוק המזון המקורה החדש של רוטרדם, הנבנה,כשמעליו בניין משרדים מפואר, עם מערכת שליטה חכמה ומתקדמת במעבר בין השוק למשרדים, המגדל הגבוה בעולם, הנשלם בימים אלו, בערב הסעודית ועוד ועוד.

פרויקטים מורכבים בארץ
חלק ניכר מפעילות ישראליפט –KONE הם פרויקטים רחבי היקף: 
מלון רוטשילד 22, תל אביב; בית חולים אסותא, אשדוד; הרצליה HILLS, הרצליה; בניין מנורה, רמת גן; פרויקט מליבו, חריש; מגדלי אלון תל אביב; מאייר ברוטשילד, תל אביב;
מלון Ritz-Carlton, הרצליה; תדהר על הפארק, פסגות אפק (רשימה חלקית בלבד).

הנהלת החברה:

 

גיא קבילי-מנכ"ל

שגיא קוזניץ- סמנכ"ל מכירות       

אייל קרמר- סמנכ"ל שירות            

יעקב כרמלי- סמנכ"ל ביצוע

פרטי התקשרות:
כתובת - המלאכה 5, ת.ד 8026 א.ת פולג נתניה 4250540
מוקד שירות לקוחות - 09-8303030
מכירות- עוז זלדין- 054-4930734
פקס - 09-8303044
מייל - sherut@isralft.co.il

לאתר החברה לחץ כאן