זרקור על חסות - תרמוקיר

בית זרקור על נותן חסות זרקור על חסות - תרמוקיר

תרמוקיר מובילה במתן פתרונות לחיפוי, ריצוף, הדבקה, איטום, בידוד ואקוסטיקה לבניין, שיקום בטון וגראוטים ונמצאת בחזית העשייה בתחום הקיימות בענף הבניה בישראל.

תרמוקיר מתמקדת בשוק הישראלי ובמתן פתרון מלא לצרכיו הייחודיים ובהתאמה מלאה לתנאי האקלים בארץ.

אבני הדרך של פעילותה מתמקדות בפיתוח טכנולוגיות חדשות, עמידה בתקני איכות גבוהים וכל זאת בהתבסס על ערכי הקיימות והשמירה על הסביבה.

זרקור על חסות - תרמוקיר

בשנים האחרונות הרחיבה החברה משמעותית את מעגל פעילותה והשביחה אותה באמצעות שיתוף פעולה עם רשת SAKRET העולמית – חלוצה עולמית בפתרונות מתקדמים לבניה. החבירה ל-SAKRET מספקת לתרמוקיר שיתוף של ידע, נגישות למידע וחיבור בין עולמות ותכנים המאפשרים הרחבת מגוון הפתרונות המתקדמים והמותאמים לצרכי השוק הישראלי. אלה מתבססים ברובם המכריע על ייצור כחול-לבן, בשילוב של פיתוח מוצרים משותפים עם החברות האחרות ברשת SAKRET, וכבר משווקים בהצלחה בשוק. כתוצאה של שיתוף פעולה זה תרמוקיר לקחה חלק בפרויקט הרכבת לירושלים A1, בו, יחד עם חברת MAX BOGL  הגרמנית פותחו מוצרים ייעודים לדרישות הפרויקט.

החברה מקדמת את תפיסת המערכות המלווה את תהליך הבניה משלב התכנון הראשוני ועד ליישום בשטח ולשלבי סיום הפרויקט. המערכות כוללות טיפול באלמנטי המבנה מהתשתית ועד לשכבת הגמר, כל זאת, תוך התייחסות לתקנים הרלוונטיים בארץ ובעולם ושיטות הבניה הנהוגות בארץ, הכוללות את כל החלופות הרלוונטיות בשוק.

החל משנת 2010 זוכה החברה לתו היהלום היוקרתי ממכון התקנים הישראלי, על עמידתה בשבעה תקנים.

פעילותה של תרמוקיר זיכתה אותה בשלל הוקרות ותארים ביניהם, פרס התעשיין המצטיין ברכישות כחול-לבן, "אות נבחר קלינטק 2010", "גלובוס הירוק" לשנת 2012, אות המשרד להגנת הסביבה לדיווח פליטות של גזי חממה לשנת 2013 ואות הזוכה בתחרות "תעשייה בסביבה 2015".

לחשוב ירוק, לחשוב רווחי: תרמוקיר משיקה ליין חדש של מוצרי איטום ירוקים – וחסכוניים

המוצרים שמים את הפוקוס על חשיבה ירוקה: גם שומרים על הסביבה, וגם מסייעים להגדלת שורת הרווח של הקבלן.

קשה להפריז בחשיבותם של פתרונות האיטום למניעת רטיבות והנזקים הנלווים. אתגרי האיטום נחשבים לנפוצים ומורכבים במיוחד, ולכן חשוב לבחור בפתרונות אמינים, גמישים ובעלי חוזק מכני וכימי גבוה. אך אם כבר בוחרים פתרונות איטום חזקים שעושים את העבודה, למה שהם לא יהיו גם ירוקים וחסכוניים?

קראו עוד במאמר בקישור

 https://termokir.co.il/sealing-products/

לכל הקטלוגים הדיגיטליים של תרמוקיר

https://termokir.co.il/regulation-greenbuilding/

פייסבוק

https://www.facebook.com/termokir/

לינקדאין

https://www.linkedin.com/ company/2883688/admin/

דואר אלקטרוני

[email protected]

ליצירת קשר טלפוני

03-6338249/250