חבר הנהלה

בית חברי הנהלה אלי אביסרור

לחברי הארגון שלום רב

ראשית, ברצוני להודות לחברי הארגון שנתנו בי את אמונם לקדנציה נוספת. בכוונתי להמשיך ולפעול, יחד עם ההנהלה החדשה ועם צוות הניהול בראשותו של אלעד דדון מנכ"ל הארגון, כדי להמשיך ולהצעיד את הארגון וחבריו להישגים.

בהזדמנות זו ברצוני לברך את כל חברי ההנהלה וחברי ועדת הביקורת שנבחרו, ולאחל להם הצלחה ושיתוף פעולה למען כלל החברים.

ארגון הקבלנים והבונים בבאר שבע והנגב הינו ללא ספק אחד הארגונים המקצועיים הגדולים והמשפיעים בנגב ובבירתו באר שבע. הארגון מאגד תחת כנפיו מאות קבלנים רשומים במגוון רחב היקף של כל תחומי הקבלנות: בענף הבניין, השיפוצים, והתשתיות, הן במגזר הציבורי והן בפרטי.

לשמחתי, בשנים האחרונות היו לארגון קבלני הנגב מספר הצלחות מרשימות: הובלנו מאבק למען שיתוף קבלני הנגב במכרזי מעבר בסיסי צה"ל לנגב. לבסוף הגענו להישג החשוב, שבו התחייב משרד הביטחון כי חמישה אחוזים מכלל העבודות במכרזים יעשו על ידי קבלנים מקומיים. המשמעות: מיליונים שיישארו פה בנגב, ויתרמו לשגשוגו הכלכלי.

הובלנו מהלך של שיתוף פעולה עם משרד מהנדס העיר באר שבע למאבק כנגד הבנייה באמצעות קבלנים בלתי רשומים. שיתוף הפעולה הביא לשורה של תקנות המחייבות את כל מי שבונה להעסיק אך ורק קבלן רשום. בנוסף מתקיימים סיורים המשותפים לפיקוח באגף ההנדסה ולארגון, כדי לזהות בשטח קבלנים בלתי רשומים ולנקוט כנגדם בסנקציות.

הצלחות אלה לא נעלמו מעיניהם של מקבלי ההחלטות במשק הישראלי, ואין זה פלא שאישים מובילים, כגון שר השיכון, מגיעים למשרדי הארגון נפגשים עם ההנהלה ועם החברים, כדי לשתף עימנו פעולה.

בארגון מתקיימות פעילויות רבות: כנסים, ימי עיון, הרצאות, קורסים וסיורים מקצועיים. אני קורא לכולם לקחת חלק  בפעילות זו, כי היא נעשית עבורכם ועבור עובדיכם.

גם דלתי שלי פתוחה עבור כל אחד ואחד מכם. אנחנו כאן בכדי לסייע לכם בבעיות בהם אתם נתקלים אל מול הרשויות ולשיפור הנגישות שלכם לידע ולחידושים בענף.

אני קורא לכם לראות במשרדי הארגון את הבית שלכם, ובאתר זה מקור בלתי נדלה למידע חשוב שבו תוכלו להתעדכן על בסיס קבוע ואף ליצור עימנו קשר ישיר.

תגובותיכם והקשר עימכם חשובים לנו!

בברכה,

אלי אביסרור,
יו"ר ארגון הקבלנים והבונים בבאר שבע והנגב

אלי אביסרור
קרא עוד סגור